Games with Gold i Xbox Game Pass Ultimate z 2 grami-niespodziankami. Gracze mogą pobrać kolejne produkcje

Promocje gier
6025V
Games with Gold i Xbox Game Pass Ultimate z 2 grami-niespodziankami. Gracze mogą pobrać kolejne produkcje
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2021, 15:10

Klienci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą pobierać kolejne gry w ramach abonamentów. Pozycje wcześniej nie były zapowiedziane, ponieważ propozycja jest dostępna w ramach azjatyckiej oferty.

Pod koniec listopada Microsoft zaprezentował listę gier Games with Gold na grudzień i aktualnie zainteresowani ściągną The Escapists 2, Tropico 5 Penultimate Edition oraz Insanely Twisted Shadow Planet. Inaczej zestawienie wygląda w Azji i gracze mogą skorzystać z dodatkowych propozycji:

„(Aktualizacja) Steredenn: Binary Stars jest bezpłatny z #GameWithGold w Korei i Children of Zodiarcs w Japonii

Steredenn: Binary Stars https://xbox.com/ko-kr/games/store/steredenn-binary-stars/c4ts3rk0kdrj

Children of Zodiarcs, trzeba zmienić region konsoli na Japonię, odebrać grę i można ponownie zmienić https://xbox.com/ja-jp/games/store/children-of-zodiarcs/9n1gsfjg78rs

Nie możemy w tym wypadku mówić o wielkich hitach z segmentu AAA, jednak zawsze warto dorzucić pozycje na listę, by w wolnej chwili pobrać gry i sprawdzić tytuły. Steredenn: Binary Stars zebrało oceny na poziomie 79% (wersja na Switcha), a Children of Zodiarcs zebrało jeszcze lepsze noty (81%, edycja na PS4).

Z oferty Games with Gold mogą również korzystać klienci Xbox Game Pass Ultimate, więc jeśli jesteście klientami droższego abonamentu Microsoftu, to bez problemu sprawdzicie następne pozycje.

Źródło: Twitter: IdleSloth84

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper