Spider-Man: No Way Home ze świetnym wynikiem w Polsce. Znamy oficjalny rezultat

Filmy i seriale
809V
Spider-Man: No Way Home ze świetnym wynikiem w Polsce. Znamy oficjalny rezultat
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2021, 14:06

„Spider-Man: No Way Home” zanotował rekordową premierę w Polsce. Film cieszył się wielką popularnością i bez problemu poradził sobie z największymi hitami, które debiutowały w naszym kraju na przestrzeni ostatnich miesięcy. Znamy oficjalny wynik.

Już kilka godzin temu wspominałem na portalu o wielkim otwarciu „Spider-Man: No Way Home”. Film z Marvel Cinematic Universe osiągnął znakomity rezultat, ale okazuje się, że również w Polsce dystrybutor nie może narzekać. Film zanotował rekordową premierę.

Spider-Man: No Way Home” w pierwszy weekend zobaczyło w Polsce 450 00 widzów. To największa premiera od czasów pandemii:

„BREAKING NEWS! Spider-Man. Bez drogi do domu podczas premierowego weekendu zobaczyło w Polsce 450 000 widzów. Jest to najlepsze otwarcie od początku pandemii!”

Film znacząco rozbudowujący MCU osiągnął lepszy wynik od takich tytułów jak: „No Time to Die”, „F9: The Fast Saga”, „Venom: Let There Be Carnage”, „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings”, „Eternals” czy też „Dune”.

Warto na pewno dodać, że aktualnym rekordzistą w Polsce były „Dziewczyny z Dubaju” – film był dotychczas najchętniej oglądaną produkcją w naszym kraju w czasie pandemii (278 893 widzów). Jak widać „Spider-Man: No Way Home” znacząco wyśrubował ten rezultat.

Spider-Man No Way Home - box office Polska - rekordowe otwarcie

Źródło: https://www.facebook.com/tylkohity/photos/a.130560420315736/4766707713367627/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych