Dziewczyny z Dubaju hitem w Polsce. Film osiągnął rekordowe otwarcie

Filmy i seriale
1920V
Dziewczyny z Dubaju hitem w Polsce. Film osiągnął rekordowe otwarcie
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2021, 16:45

Polacy kolejny raz potwierdzili, że uwielbiają rodzime produkcje i chętnie zapoznają się z życiowymi historiami. „Dziewczyny z Dubaju” zanotowały rekordowe otwarcie i najnowszy film Marii Sadowskiej osiągnął lepsze rezultaty od ostatnich produkcji Patryka Vegi.

„Dziewczyny z Dubaju” zadebiutowały pod koniec zeszłego tygodnia i produkcja w pierwszy weekend zainteresowała 278 893 widzów. Wynik ten sprawił, że to właśnie polska historia z egzotyczną nutką została najchętniej oglądanym polskim filmem od początku pandemii. Nawet „Pitbull” Patryka Vegi (227 709 widzów) nie osiągnął tak dobrego wyniku.

Możemy śmiało powiedzieć, że „Dziewczyny z Dubaju” to hit, który potwierdza jedno – w Polsce naprawdę warto sięgać po takie opowieści. Trudno powiedzieć, jak film poradzi sobie w kolejnych tygodniach, ale możemy przypuszczać, że w głowach twórców już pojawiają się takie kasowe hity jak „Dziewczyny z Radomia” czy też nawet „Chłopaki z Sosnowca”. Pozostaje tylko czekać na konkretne zapowiedzi.

Swoją drogą to dość zabawne, że w kontekście polskich hitów pandemii możemy mówić o „Dziewczynach z Dubaju” (278 893), „Pitbullu” (227 709) czy też „Pętli” (178 360).

Sprawdźcie naszą recenzję „Dziewczyn z Dubaju”.

Źródło: https://www.filmweb.pl/news/%22Dziewczyny+z+Dubaju%22+z+rekordem+otwarcia.+Ponad+270+tys.+widz%C3%B3w+w+pierwszy+weekend-144693

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych