Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2021 12:11
Saints Row IV: Re-Elected z 92% rabatem
493V

Saints Row IV: Re-Elected z 92% rabatem. Promocja pozwala kupić grę na Switcha w bardzo dobrej cenie

Deep Silver Volition przygotowuje się na nowy rozdział w historii serii Saints Row, ale jeśli wciąż nie macie dość Fioletowego Gangu, to możecie zainteresować się nową promocją. Saints Row IV: Re-Elected jest dostępne na Nintendo Switcha w bardzo dobrej cenie.

Nintendo już kilka dni temu zaprosiło graczy na wielką promocję, jednak wśród całej masy produkcji czasami trudno wyłapać najlepsze oferty. Jeden z naszych czytelników (dzięki Paweł!) wspomniał o naprawdę dobrej propozycji – Saints Row IV: Re-Elected kupicie z 92% rabatem.

Saints Row IV: Re-Elected trafiło na PS3, X360 i PC już w 2013 roku, ale po dwóch latach przygotowano wersje na PS4 i XOne. W marcu 2020 roku zadbano o wydanie przygotowane z myślą o Nintendo Switchu.

Saints Row IV: Re-Elected oferuje trwającą 15 godzin kampanię, a chcąc wycisnąć z pozycji wszystkie soki będziecie musieli poświęcić grze ponad 40 godzin. Jest to dobry czas biorąc pod uwagę, że tytuł kosztuje teraz zaledwie 11,83 zł (normalna cena 169,00 zł).

Jeśli więc szukacie dużej pozycji na Nintendo Switcha, to na pewno warto rozważyć tę propozycję. Poniżej zobaczycie gameplay z edycji na sprzęt Big N.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/12/yes-saints-row-iv-is-93percent-off-and-no-its-not-a-mistake

Tagi: Deep Silver Saints Row 4 Volition