Battlefield 2042 miał zawierać trzęsienie ziemi, tsunami i wulkany? DICE w ostatnim momencie wycięło zawartość

Plotka
930V
Battlefield 2042 miał zawierać trzęsienie ziemi, tsunami i wulkany? DICE w ostatnim momencie wycięło zawartość
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2021, 16:02

DICE zadbało o efektowne tornado, które od premiery Battlefielda 2042 zbiera sporo pochwał, ale okazuje się, że była to tylko jedna z niespodzianek szykowanych przez deweloperów. Twórcy chcieli zapewnić znacznie więcej ekstremalnych efektów pogodowych.

DICE wciąż nie podało wszystkich szczegółów dotyczących rozwoju i rozbudowy Battlefielda 2042, ale według ostatnich przecieków – konkretne nowości zostaną zaoferowane graczom dopiero w marcu.

Na temat gry ponownie wypowiedział się Tom Henderson, który już wcześniej udowodnił, że posiada znakomite dojście do pracowników DICE. Informator wspomniał, że tytuł miał otrzymać znacznie więcej ekstremalnych efektów pogodowych:

„#Battlefield2042 latem 2020 r. zawierał trzęsienia ziemi, ognia tornada, tsunami i erupcje wulkanów – ale z powodu braku czasu musieli po prostu skupić się na tornadzie.

Stary, ta gra potrzebowała kolejnego roku”.

Informator twierdzi, że jeszcze w zeszłym roku plany były znacznie większe, ale w ostateczności zespół skupił się wyłącznie na jednym efekcie. W kolejnej wiadomości Tom Henderson wspomniał, że nie możemy także liczyć na ciekawy rozwój po premierze – DICE musi mieć faktycznie duży problem z tym tytułem:

„Również plany popremierowe dotyczące tego tytułu są kompletnie spieprzone. Więc wszystko, co o tym powiedziałem przed wydaniem gry... Po prostu zignorujcie to. Te ostatnie miesiące były wyczerpujące... A ja nawet nie jestem deweloperem!”

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/battlefield-2042-originally-featured-earthquakes-tsunamis-and-volcanos-its-claimed/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych