Spider-Man 4 jest już "aktywnie rozwijany"! Kevin Feige potwierdził, że prace ruszyły

Filmy/seriale
1343V
Spider-Man 4 jest już "aktywnie rozwijany"! Kevin Feige potwierdził, że prace ruszyły
Kajetan Węsierski | 18.12.2021, 14:30

Wygląda na to, że Disney oraz Sony nie tracą czasu i już zdążyły rozpocząć pierwsze prace nad kontynuacją przygód Petera Parkera.

Długie miesiące oczekiwań na "Spider-Man: No Way Home" dobiegły końca i zdecydowanie warto było czekać, albowiem oceny potwierdzają, że Sony oraz Disney przygotowały dla nas naprawdę jakościową produkcję. Wreszcie poznaliśmy odpowiedź na wiele nurtujących pytań i zagadek, które rodziły same zwiastuny, a jeśli jeszcze się zastanawiacie nad sensem seansu, zapraszamy do naszej recenzji.

Jeśli natomiast zaliczyliście już seans i baliście się, że być może jest to koniec produkcji z Peterem Parkerem w roli głównej, to nic bardziej mylnego! Potencjalne wątpliwości postanowił rozwiać sam Kevin Feige, który w wywiadzie udzielonym The New York Times zdradził, że "Spider-Man 4 jest już aktywnie rozwijany"! Skąd wzięło się tak odważne zapewnienie szefa działu Marvela w Disneyu? Chciał oszczędzić fanom strachu:

Mówię to wprost, ponieważ nie chcę, aby fani przechodzili przez jakąkolwiek traumę separacji, jak miało to miejsce po „Daleko od domu”. Tym razem tak się nie stanie.

I choć pogłoski o chęci tworzenia kolejnych części (a nawet następnych trylogii z Tomem Hollandem) pojawiały się już od jakiegoś czasu, to oficjalne potwierdzenie jest zawsze czymś o znacznie większej wadze. Pozostaje cieszyć się, że Disney dalej zamierza rozwijać to uniwersum, albowiem najnowszy film pokazał, że zdecydowanie jest jeszcze wiele do eksplorowania.

Kevin Feige potwierdza, że „Spider-Man 4” jest aktywnie rozwijany!

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper