Xbox Series X Elite w wizji gracza. Projekt prezentuje interesującą konsolę

News
1963V
Xbox Series X Elite w wizji gracza. Projekt prezentuje interesującą konsolę
Iza Łęcka | 16.12.2021, 13:48

Od czasu do czasu pojawiają się plotki dotyczące nowej konsoli Microsoftu. Console Creator jest jednym z graczy, który postanowił pokazać swoją wizję sprzętu, będącą połączeniem znanego designu i nowych elementów. Zgodnie z jego pomysłem amerykański producent postawiłby na klasyczne rozwiązanie.

Xbox Series X zadebiutował na rynku wspólnie z Xboksem Series S. Od czasu premiery konsole radzą sobie całkiem dobrze, jednakże to nie zniechęca sympatyków nowości przed snuciem dociekań o nowszych edycjach urządzeń. Pikanterii sprawie dodają również pojawiające się plotki o pracach nad mocniejszymi sprzętami, jednak pamiętajmy, że w czerwcu tego roku Phil Spencer podkreślił, że gigant z Redmond planuje skupić się na urządzeniach obecnej generacji.

Pomimo wszelkich oficjalnych informacji youtuber Console Creator postanowił się podzielić pomysłem na Xboksa Series X Elite. W jego koncepcji nowa propozycja odznaczałaby się nieco odświeżonym designem oraz bryłą, która nie przypomina Xboksa Series X - w projekcie nie mogło jednak zabraknąć prostych linii, które są cechą charakterystyczną nowych konsol Microsoftu oraz zdobień w kolorze zielonym.

Oczywiście udostępniony projekt powinniśmy potraktować jako pewną ciekawostkę, trzeba jednak przyznać, że prezentuje się on całkiem efektownie.

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/xbox-series-x-elite/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych