Assassin's Creed Crossover Stories już dostępne. Nowe wyspy w Valhalli i Odyssey oraz darmowy weekend

News
2166V
Assassin's Creed Crossover Stories już dostępne. Nowe wyspy w Valhalli i Odyssey oraz darmowy weekend
Bartosz Dawidowski | 15.12.2021, 13:58

Ubisoft postanowił jeszcze raz przypomnieć nam o dwóch dużych misjach fabularnych, które wleciały do dwóch części Assassin's Creed. Firma reklamuje nowe atrakcje materiałem wideo.

Trzeba powiedzieć, że francuski wydawca naprawdę się postarał z tymi gratisowymi atrakcjami. Ubisoft nie ograniczył się tylko do dodania świeżych misji. Wydawca zapewnił nam zarówno w Assassin's Creed Valhalla jak i Odyssey zupełnie nowe, nieznane wcześniej obszary. W greckiej przygodzie Kassandry/Alexiosa odkrywamy Korfu. W Valhalli eksplorujemy natomiast Skye, drugą największą wyspę Szkocji.

O tym, co czeka na nas w tej aktualizacji, w której mieszają się światy Odyssey i Valhalla (Kassandra przybywa do wioski wikingów w Anglii), opowiadają deweloperzy w najnowszym dzienniku dewelopera.

Aktualizacje wprowadzające oba scenariusze Assassin's Creed Crossover Stories są już dostępne do pobrania. Warto przy okazji pamiętać, że od 16 do 19 grudnia grać będzie można za darmo w Assassin's Creed Odyssey. Do dyspozycji w tych dniach otrzymamy pełną kampanię z tej produkcji. 

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych