Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 30.06.2010 09:25
Reeves: "Nowe konsole za 2-3 lata"
1018V

Reeves: "Nowe konsole za 2-3 lata"

David Reeves to były szef Sony Computer Entertainment Europe, aktualnie na stanowisku bossa Capcom Europe. Podczas jednego z niedawnych wywiadów stwierdził, że Wielka Trójca musi już nad czymś pracować, a nowy sprzęt zobaczymy za 2-3 lata...xxxxx

 

Reeves zastrzegł jednak, że nie posiada żadnych wewnętrznych informacji czy przecieków, ale mówi z własnego doświadczenia. Stwierdził, że wszyscy producenci zapewne nad czymś aktualnie dłubią - jednak największym problemem jest wyznaczenie sobie konkretnej daty:

 

"Możesz czekać kilka dodatkowych miesięcy z wprowadzeniem czegoś, ale w pewnym momencie musisz wyznaczyć konkretną datę wprowadzenia chipu, inaczej ominiesz kluczowe punkty czasowe projektu."

 

Podczas E3, Chris Lewis z Microsoftu stwierdził, że nowy Xbox 360 oraz Kinect zyskują kolejne 5 lat dla tej generacji sprzętu. Wszyscy pamiętamy też, Sony zawsze mówiło o 10-letnim cyklu życia PlayStation 3. Natomiast Reggie z Nintendo na początku tego roku zapewniał, że jeszcze nie są gotowi na Wii 2. Gdzie leży prawda? Zapewne pośrodku...

 

Szczerze mówiąc, nie jestem jeszcze gotowy na wymianę sprzętu i jak najbardziej zadowolony z tego, co oferuje aktualna generacja. A Wy?

Tagi: david reeves