CrossfireX na długiej rozgrywce. Twórcy serii Alan Wake nie zawiodą?

Gry
1802V
CrossfireX na długiej rozgrywce. Twórcy serii Alan Wake nie zawiodą?
Wojciech Gruszczyk | 14.12.2021, 18:35

W pierwszych miesiącach 2022 roku fani fabularnych strzelanek będą mogli zapoznać się z CrossfireX. Tytuł rozwijany przez Remedy Entertainment został zaprezentowany na długiej rozgrywce i trzeba przyznać, że wygląda to przyzwoicie.

Na The Game Awards zaprezentowano zwiastun CrossfireX, który potwierdził datę premiery fabularnej pozycji opracowanej przez Remedy Entertainment. Twórcy serii Alan Wake otrzymali za zadanie stworzenie opowieści do wielkiej, sieciowej produkcji z Azji – cała pozycja zmierza na Xboksy Series X|S i Xboksa One.

Redakcja Easy Allies otrzymała dostęp do długiego, trwającego 5-6 godzin fragmentu tytułu z CrossfireX i pierwsze opinie na temat pozycji są bardzo pozytywne. Gra zapewnia atmosferę znaną z Black – hitu z czasów PlayStation 2.

Opowieść prezentuje potencjał, a deweloperzy z Remedy Entertainment nie zapomnieli o klasycznych dla siebie elementach, które powinny spodobać się fanom Alana Wake'a. Autorzy zadbali o zróżnicowane sekwencje i choć gameplay jest liniowy, to twórcy opracowali sporo znajdziek, które powinny zapewnić graczom sporo atrakcji.

Materiał z CrossfireX potwierdza, że pod względem grafiki nie możemy liczyć na nową jakość, ale wiele na to wskazuje, że entuzjaści fabularnych strzelanek, którzy chętnie zapoznają się z tytułami Remedy Entertainment mogą szykować się na mnóstwo zabawy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper