Naraka: Bladepoint. Darmowy weekend i atrakcje dla fanów Bruce'a Lee

News
398V
Naraka: Bladepoint. Darmowy weekend i atrakcje dla fanów Bruce'a Lee
Bartosz Dawidowski | 13.12.2021, 14:21

Naraka: Bladepoint stanowi powiew świeżości na nieco skostniałym poletku gier Battle Royale. Wydawca tytułu chce by jak najwięcej osób się o tym przekonało.

Naraka: Bladepoint już niedługo doczeka się darmowego weekendu. Od 17 do 21 grudnia będziemy mogli sprawdzać tytuł NetEase Games na Steam bez żadnych opłat.

Już teraz w środowisku gry można znaleźć skórki nawiązujące do filmów z Brucem Lee. 14 grudnia w Naraka: Bladepoint pojawi się nunczako "Jingwu", które będzie dostępne dla wszystkich logujących się na serwery produkcji. Do gry wskoczą również na dniach crossovery z takimi tytułami jak Fall Guys oraz Shadow Warrior. Wiadomo też, że w Fall Guys doczekamy się pewnych smaczków z Naraki - będzie to przede wszystkim postać Viper Ning. Dotyczy to też Shadow Warrior 3, gdzie uzyskamy specjalną wersję katany Raikou. Na temat crossovera z polską grą możecie poczytać więcej tutaj.

Naraka: Bladepoint to tytuł Battle Royale cieszący się wciąż dużą popularnością na Steam. Pozycja odchodzi dla typowego dla gatunku nastawienia na broń palną, oferując walki przede wszystkim bronią białą. Gra wypracowała sobie imponującą średnią na platformie cyfrowej dystrybucji Valve. 80% recenzji użytkowników zakończonych jest rekomendacją.

https://youtu.be/8KsmWS3MBew
https://youtu.be/IS9Yd3qrLok
https://youtu.be/lBW9F-0PQss

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1203220/NARAKA_BLADEPOINT/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych