GTFO w promocji na premierę. „Hardcorowy FPS” otrzymał polską wersję językową i mnóstwo nowości

News
651V
GTFO w promocji na premierę. „Hardcorowy FPS” otrzymał polską wersję językową i mnóstwo nowości
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 10:13

10 Chambers na The Game Awards potwierdziło premierę GTFO. Gra jest już dostępna w pełnej wersji i gracze mogą teraz sięgnąć po wymagającą strzelankę w promocji. Tytuł jest aktualnie dostępny wyłącznie na jednej platformie.

O premierze GTFO pisaliśmy w zeszłym tygodniu, ponieważ na The Game Awards zaprezentowano zwiastun gry. Twórcy chcą jednak zachęcić do pozycji kolejnych graczy, więc aktualnie „hardcorowy FPS” jest dostępny w promocji za 126,75 zł – jest to 25% rabat ze 169 zł. Twórcy jednocześnie zadbali o polską lokalizację.

„Po okresie tworzenia od 2015 i wersji Early Access od 2019, GTFO jest nareszcie gotowe na wersję 1.0. Ostatni rok polerowaliśmy wszystko co już było w grze, przy okazji dodając nowe mechaniki. Pracowaliśmy bardzo ciężko aby powitać nowych graczy oraz zapewnić kolejne wyzwania naszej stałej publiczności. Wierzymy, że GTFO będzie dla was wymagające, ale da wam dużo radości dzięki naszym zaktualizowanym ekspedycjom i towarzyszom walki, botami. Jeżeli graliście w GTFO podczas fazy Early Access powinniście zauważyć różnicę w jakości gry i w jaki sposób poprawki uczyniły naprawdę trudne części bardziej przystępnymi dla wszystkich.”– powiedział Ulf Andersson, dyrektor kreatywny GTFO.

Wersja 1.0 zapewnia między innymi: boty w drużynach graczy, dostosowywanie postaci, checkpointy, poprawiony matchmaking, renderowanie czy też nowy system animacji. Deweloperzy dopracowali grafikę oraz zapewnią unikatowy system „The Rundown”, którego zadaniem jest stale dostarczać do gry nową zawartość – mapy, scenariusze, wrogów itd.

Hjalmar Vikström, Game Design Director w 10 Chambers, potwierdził, że w 2022 roku pozycja zostanie znacząco rozbudowana:

„Pierwsze rzuty zawartości w modelu Rundown mamy zaplanowane na 2022 rok, podczas których chcemy kontynuować zaskakiwanie naszych odbiorców niespodziewanym. Z wersją 1.0 zaczynamy naginać zasady dotyczące tego, czym GTFO ma być i, nie chcę niczego zepsuć, po prostu zagrajcie w grę – zrozumiecie co mam na myśli. Nasza lista pomysłów na nowe strachy, zagadki i narzędzia jest olbrzymia i jestem szczerze podekscytowany nadchodzącymi latami w GTFO”,

Źródło: Informacja prasowa: koolthings

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych