Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a na pierwszej zajawce. Pełny zwiastun już w poniedziałek

Filmy i seriale
950V
Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a na pierwszej zajawce. Pełny zwiastun już w poniedziałek
Kajetan Węsierski | 11.12.2021, 13:30

Warner Bros. udostępniło na swoich kanałach na YouTube oficjalną zapowiedź wideo, z której możemy dowiedzieć się, iż już w przyszłym tygodniu dostaniemy pełnoprawny zwiastun nowego filmu z uniwersum Harry'ego Pottera.

"Fantastyczne Zwierzęta" to seria spin-offów Harry'ego Pottera, które w gruncie rzeczy nie cieszą się tak dużym fenomenem jak główne filmy, ale wciąż mają grono oddanych fanów. Dwie poprzednie odsłony zostały przyjęte całkiem ciepło, a na trzecią wyczekuje się wyjątkowo mocno. Wiemy już, że filmy zadebiutuje w przyszłym roku, a rolę głównego antagonisty przejmie sam Mads Mikkelsen.

I wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej obejrzenia pierwszych owoców prac ekipy, która odpowiada za produkcję. Warner Bros. udostępnił na swoich kanałach YouTube "zapowiedź zwiastuna" do trzeciej części - "Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a". Sam materiał jest w dużej mierze złożony ze wspominek poprzednich wydarzeń, więc próżno liczyć na masę nowych scen.

Te jednak pojawiają się pod sam koniec, więc i to będzie niemałą gratką dla największych fanów uniwersum. Najważniejszą wiadomością jest natomiast to, iż już w przyszłym tygodniu, w poniedziałek, otrzymał pełny zwiastun tego tytułu. Wtedy też poznamy dokładniejszy zarys fabuły oraz to, co przygotowali dla nas twórcy. Być może jakieś cameo, zgodnie z doniesieniami sprzed miesięcy? Zobaczymy! Tymczasem zapraszam na zajawkę

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/first-fantastic-beasts-3-teaser-showcases-a-magical-new-adventure/

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper