Fantastyczne zwierzęta powrócą szybciej. Znamy datę premiery Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Filmy i seriale
1157V
Fantastyczne zwierzęta powrócą szybciej. Znamy datę premiery Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
Wojciech Gruszczyk | 22.09.2021, 18:06

Świat Harrego Pottera zostanie rozbudowany na początku przyszłego roku. „Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore” ma datę premiery i widzowie mogą szykować się na ekscytującą przygodę. Film powinien ekscytować widzów z kilku powodów.

Warner Bros. przedstawiło szczegóły dotyczące trzeciego filmu z serii „Fantastyczne zwierzęta” i produkcja zadebiutuje wcześniej niż pierwotnie informowano. 15 kwietnia 2022 roku widzowie zobaczą „Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore”.

Już tytuł potwierdza, że widzowie mogą liczyć na bardzo ciekawy wątek, który powinien zainteresować wszystkich fanów Harrego Pottera.

Akcja filmu skupi się na tytułowym czarodzieju, który dowie się, że Grindelwald chce przejąć kontrolę nad światem i angażuje do współpracy Newta Scamandera – to właśnie on będzie musiał poprowadzić zespół na niebezpieczną misję. W opowieści nie zabraknie nowych bestii oraz walk ze zwolennikami Grindelwalda.

„Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore” to trzecia z planowanych pięciu produkcji z serii. Warto przypomnieć, że Johny Depp nie wystąpi w historii i na jego miejscu zobaczymy Madsa Mikkelsena.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/fantastic-beasts-3-secrets-dumbledore-release-date-1235018a22/

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper