Ghost of Tsushima Director's Cut w promocji! Gra w bardzo korzystnej cenie

Promocje gier
3106V
Ghost of Tsushima Director's Cut w promocji! Gra w bardzo korzystnej cenie
Iza Łęcka | 10.12.2021, 10:45

Gracze zainteresowani klimatyczną przygodą samuraja mogą już wkrótce zapoznać się z Ghost of Tsushima Director's Cut. Gra znalazła się bardzo dogodnej promocji, dzięki której kupicie ją o 160 zł taniej. Poznajcie szczegóły.

W minione wakacje społeczność PlayStation miała okazję powrócić do historii Jina Sakai i zapoznać się z dodatkową przygodą na wyspie Iki. Reżyserskie wydanie Ghost of Tsushima wywołało bardzo dobre reakcje wśród recenzentów, jednak pomysł Sony Interactive Entertainment został niekoniecznie dobrze przyjęty przez graczy, którzy krytykowali cenę i ulepszenia.

W najnowszej ofercie Media Expert znajdziecie Ghost of Tsushima Director's Cut na PlayStation 4 już za 139 złotych. Propozycja wydaje się szczególnie korzystna dla graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z efektowną historią Sucker Punch, jednak należy pamiętać, że wskazane wydanie nie posiada darmowej aktualizacji do wersji PS5. Tę należy dokupić osobno.

Sprawdźcie naszą recenzję Ghost of Tsushima Director's Cut, w której Mateusz docenia wiele udogodnień wprowadzonych przez deweloperów z Sucker Punch i zachwyca się oprawą nowej wyspy.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/ghost-of-tsushima-directors-cut-na-playstation-4-za-139-zl-w-media-expert/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych