Wychowane przez wilki zaprezentowane na zwiastunie. HBO przedstawia datę premiery 2 sezonu serialu

Filmy i seriale
1003V
Wychowane przez wilki zaprezentowane na zwiastunie. HBO przedstawia datę premiery 2 sezonu serialu
Iza Łęcka | 10.12.2021, 08:50

HBO sięga po swoją kolejną rozpoznawalną markę. Już w lutym zadebiutuje 2 sezon serialu „Wychowane przez wilki”, historii wyprodukowanej przez Ridleya Scotta, która przedstawia losy androidów wychowujących dzieci. Sprawdźmy najnowszy trailer.

Grudniowa oferta HBO GO należy do całkiem interesujących – w tym miesiącu widzowie mają okazję zobaczyć takie widowiska jak film „Monster Hunter”, „Mortal Kombat” czy „Godzilla vs Kong”, tymczasem coraz głośniej mówi się o tym, że największe hity Warner Bros., takie jak „Diuna” czy „Matrix Zmartwychwstania”, mogą wkrótce zasilić katalog usługi.

„Wychowane przez wilki” to serial stacji HBO, którego debiutujący w 2020 roku 1 sezon spotkał się z całkiem dobrym przyjęciem (średnia na serwisie Rotten Tomatoes wynosi 74%). Opowieść wyprodukowana przez Ridleya Scotta, za którą odpowiada również Aaron Guzikowski powraca w nowych odcinkach – premiera 2 sezonu w HBO GO odbędzie się 3 lutego 2022 roku. Tym razem na parę androidów czekają nowe wyzwania związane z odnalezieniem się na wcześniej nieznanych terenach planety. Okazuje się, że jedno z dzieci może stanowić ogromne zagrożenie dla pozostałych ludzi.

„W drugim sezonie serialu "Wychowane przez wilki" para androidów, Matka (Amanda Collin) i Ojciec (Abubakar Salim), wraz z gromadką sześciorga swoich ludzkich dzieci, dołączają do nowo utworzonej ateistycznej kolonii zamieszkującej tajemniczą tropikalną strefę planety Kepler 22 b”. Jednak funkcjonowanie w tym nowym społeczeństwie to dopiero początek ich kłopotów, ponieważ „prawdziwe dziecko” Matki zagraża życiu tych, którzy są ostatnimi przedstawicielami rasy ludzkiej”.

W produkcji występują Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Jordan Loughran, Matias Varela oraz Felix Jamieson. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją pierwszego sezonu serialu.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych