The Game Awards 2021 – oglądajcie z nami wielką imprezę. Zapowiedzi, nagrody i nowe gry

News
2361V
The Game Awards 2021 – oglądajcie z nami wielką imprezę. Zapowiedzi, nagrody i nowe gry
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2021, 01:25

W 2021 roku nie brakowało wielkich premier oraz ciekawych konferencji, ale The Game Awards jest zwieńczeniem tego długiego roku. Na wydarzeniu poznamy najlepsze gry ostatnich miesięcy, a zarazem zobaczymy naciągające hity. Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

The Game Awards można uznać za wielkie zakończenie roku w branży gier. Na imprezie poznamy najlepsze produkcje ostatnich miesięcy w wielu kategoriach, a zarazem otrzymamy możliwość zobaczenia nowych materiałów z tytułów, które zadebiutują na rynku w następnych latach.

Geoff Keighley zadbał o wiele mocnych materiałów, wśród których możemy wyróżnić między innymi prezentację The Matrix Awakens, pierwszy materiał z ARC Raiders czy też pokaz oczekiwanego Suicide Squad: Kill The Justice League.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 2:00 (1:30 pre-show) i będzie trwać przez blisko 3 godziny, więc jeśli nie możecie zarwać nocki: zapraszamy na PPE.pl z samego rana, gdzie znajdziecie kompletne podsumowanie imprezy. Każda ważna wiadomość i zapowiedź pojawi się na naszym portalu.

Jeśli jednak możecie pojawić się na wydarzeniu: komentujcie, świętujcie i bawcie się. To wielkie zakończenie roku, które będzie dobrym prognostykiem następnych miesięcy – w 2022 roku mamy zagrać w wiele znakomitych tytułów.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych