Xbox Game Pass jest przeładowany świetnymi grami. Microsoft chwali się wielką ofertą

News
1783V
Xbox Game Pass jest przeładowany świetnymi grami. Microsoft chwali się wielką ofertą
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2021, 14:29

Microsoft opublikował kolejny rozbudowany materiał pokazujący zestaw ciekawych produkcji dostępnych w Xbox Game Pass. To dobre podsumowanie ostatnich premier i zachęta dla graczy – na filmie możecie znaleźć kilka interesujących perełek.

Xbox Game Pass systematycznie jest rozbudowywane o ciekawe tytuły – na liście pierwszych premier z grudnia znalazło się 12 produkcji, ale już teraz zestawienie zostało rozbudowane o kolejną grę-niespodziankę. Jeszcze w tym tygodniu poznamy kolejne duże pozycje zmierzające do usługi, ale jeszcze przed ujawnieniem następnych propozycji – Amerykanie przygotowali ciekawe zestawienie.

Microsoft podsumowuje ostatnie tygodnie i zachęca do Xbox Game Pass – materiał trwający ponad 10 minut pokazuje mnóstwo opowieści. Producent i wydawca wspomina o przygodówkach akcji, grach z perspektywy pierwszej osoby, łamigłówkach, karciankach, symulatorach, wyścigach, sportówkach, strategiach i RPG-ach.

Na filmie nie brakuje mocnych tytułów z segmentu AAA, ale Microsoft nie zapomniał także o mniejszych projektach, które są świetnym uzupełnieniem oferty, bo często właśnie wśród takich pozycji można znaleźć znakomite przygody.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych