Halo Infinite bez wczesnego pobierania kampanii. 343 Industries podało dokładny rozmiar gry i start rozgrywki

News
1985V
Halo Infinite bez wczesnego pobierania kampanii. 343 Industries podało dokładny rozmiar gry i start rozgrywki
Iza Łęcka | 08.12.2021, 08:57

Dzisiaj ma miejsce chwila, na którą czekało wielu graczy – Halo Infinite zadebiutuje na rynku! Deweloperzy poinformowali o rozmiarze produkcji, ale niestety nie zdecydowali się na pełny pre-load. Pliki pobierzemy dopiero w momencie premiery.

Fani Master Chiefa już na dobre rozgościli się na serwerach Halo Infinite, a wszystko za sprawą wcześniejszego udostępnienia trybu sieciowego. Okazuje się jednak, że nie wszyscy mogli przygotować się do wyczekiwanego dnia. Wczoraj Brian Jarrard, menedżer społeczności w 343 Industries, potwierdził, że pre-load kampanii nie jest ogólnodostępny, a część użytkowników otrzyma możliwość pobrania plików dopiero w momencie premiery.

Halo Infinite oficjalnie zadebiutuje dzisiaj o 19:00, ale na szczęście nie zajmuje zbyt dużo miejsca – maksymalnie należy ściągnąć 48,42 GB. Jeśli jednak posiadacie na swoich sprzętach betę trybu sieciowego, to kampania zajmie zaledwie 25,86GB (+3,97GB aktualizacja multiplayera).

„Gdy kampania #HaloInfinite zadebiutuje jutro o 10 rano PT, gracze, którzy pobrali betę trybu wieloosobowego, będą mieli mniejszy rozmiar pliku do pobrania. Rozmiar plików do ściągnięcia może się różnić w zależności od platformy, jednak ten przewodnik pozwoli wam zorientować się, czego możecie się jutro spodziewać”.

Entuzjaści strzelania, którzy posiadają szybkie łącza, powinni całkiem komfortowo pobrać pakiet danych. Niektórzy jednak będą musieli nieco uzbroić się w cierpliwość i jeszcze dzisiaj skupić się wyłącznie na trybie multiplayer.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją oraz poradnikiem do Halo Infinite.

Źródło: Twitter: HaloSupport, ske7ch

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych