Nowe gry na PS5 i PS4. Sony promuje produkcje debiutujące w tym tygodniu

News
2087V
Nowe gry na PS5 i PS4. Sony promuje produkcje debiutujące w tym tygodniu
Iza Łęcka | 08.12.2021, 10:37

W nowym tygodniu nie brakuje kilku propozycji wartych uwagi. Redakcja PlayStation Access opracowała najświeższe zestawienie tytułów, które w najbliższych dniach mogą sprawdzić użytkownicy konsol Sony.

Od wczoraj część społeczności PlayStation żyje doniesieniami dotyczącymi Uncharted: Legacy of Thieves Collection – poznaliśmy już szczegóły aktualizacji oraz wprowadzonych zmian, a także mogliśmy przyjrzeć się wstępnemu porównaniu prezentującemu zmiany wprowadzone w pakiecie. Do 28 stycznia pozostało jeszcze trochę czasu, więc zajmijmy się produkcjami, które właśnie można ograć na konsolach Sony.

W tym tygodniu na PlayStation 5 i PlayStation 4 zadebiutują między innymi Twelve Minutes, Final Fantasy XIV: Endwalker, After the Fall i Heavenly Bodies. Po czterech miesiącach od premiery na Xboksach i PC klimatyczna propozycja wylądowała na kolejnych platformach. Mimo iż w pierwszych recenzjach mogliśmy się spotkać z mieszanymi opiniami dziennikarzy (średnia na poziomie 78%), to opowieść Luisa Antonio bardzo spodobała się Hideo Kojimie.

Fani MMORPG Final Fantasy XIV nie mają powodów do narzekania, gdyż od wczoraj mogą sprawdzać czwarte duże rozszerzenie, które nie tylko stanowi zwieńczenie głównej historii, ale zawiera szereg nowości, między innymi nowe dungeony, nową grywalną radę (męską wersję Viera), plemię Arkasodara, rajd Pandæmonium czy atrakcje w Island Sanctuary. Endwalker bije rekordy popularności wśród graczy korzystających z PC – dzięki wcześniejszemu dostępowi na Steam w ostatnią sobotę w szczytowym momencie na serwerach bawiło się ponad 94,5 tysiąca graczy.

Co planujecie sprawdzić w najbliższym czasie?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych