Historia Halo podsumowana przez Xbox Polska. Poznajcie najważniejsze informacje przed premierą Halo Infinite

News
649V
Historia Halo podsumowana przez Xbox Polska. Poznajcie najważniejsze informacje przed premierą Halo Infinite
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2021, 17:24

Już jutro na rynku zadebiutuje Halo Infinite, czyli najnowsza przygoda Master Chiefa. Twórcy kontynuują znane wydarzenia, jednak jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z produkcją – warto sprawdzić materiał Xbox Polska. Rodzimy oddział Microsoftu podsumowuje całą historię legendarnego bohatera.

Już wczoraj miałem okazję przedstawić swoje wrażenia z historii Halo Infinite i w tekście podkreśliłem jeden wątek – twórcy tak naprawdę nie tłumaczą za wiele z wcześniejszych wydarzeń, więc warto zapoznać się z przynajmniej Halo 5: Guardians, by móc w pełni cieszyć się tytułem.

Jeśli jednak nie macie wolnych 8 godzin, a zamierzacie jutro dobrze się bawić – warto sprawdzić materiał przygotowany przez Xbox Polska. Piotrek z ekipą zebrał najważniejsze informacje o wszystkich przygodach Master Chiefa.

To kompendium wiedzy, które może i nie zawiera wszystkich najdrobniejszych szczegółów, ale to 14-minutowa dawka konkretów i świetne podsumowanie informacji. Nie będziecie w tym wypadku przytłoczeni niepotrzebnymi detalami, a poznacie kilka konkretów, które pozwolą Wam dobrze bawić się w Halo Infinite.

Jest to również dobre przypomnienie niektórych wydarzeń, więc nawet jeśli spędziliście w uniwersum Master Chiefa dziesiątki godzin – warto włączyć film i odświeżyć sobie pamięć.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych