Wiedźmin od Netflix w 15 minut. Platforma szykuje na drugi sezon z przytupem

Filmy i seriale
1104V
Wiedźmin od Netflix w 15 minut. Platforma szykuje na drugi sezon z przytupem
Mateusz Wróbel | 06.12.2021, 18:18

Netflix Polska udostępnił streszczenie pierwszego sezonu Wiedźmina, z którym warto zapoznać się przed premierą nowych odcinków opowiadających o przygodach Geralta z Rivii.

Drugi sezon Wiedźmina nadchodzi wielkimi krokami. Po kilku obsuwach i problemach na planie, w tym kontuzji Henry'ego Cavilla, Netfliksowi udało się nakręcić kontynuację hitu z 2019 roku i można śmiało powiedzieć, że premiera zapowiedziana na 17 grudnia jest niezagrożona.

Aby umilić czas oczekiwania na kanale Netflix Polska pojawił się lekko ponad 15-minutowy materiał będący swoistym streszczeniem pierwszego sezonu Wiedźmina od Netfliksa. Zainteresowani znajdą w filmie podsumowanie najważniejszych wydarzeń, dzięki któremu przypomną sobie lub poznają (jeśli ktoś nie oglądał) wątki fabularne dotyczące Geralta i otaczających go osób.

"Chcesz przypomnieć sobie pierwszy sezon „Wiedźmina”, zanim obejrzysz drugi? Spieszymy z pomocą. Zobacz wydarzenia w porządku chronologicznym — od incydentu w Blaviken aż po bitwę o Wzgórze Sodden. Premiera 2. sezonu już 17 grudnia. Tylko na Netflix." - napisano w opisie materiału.

W międzyczasie zachęcam do sprawdzenia wiadomości, w której serialowy Geralt zdecydował, czy na swoją wybrankę wybrałby Yennefer, czy też wolałby, aby Rzeźnik z Blaviken spędził swoje życie z Triss.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0n933PLcVFk

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych