Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.12.2021 16:22
Wiedźmin 2
7923V

Wiedźmin 2 od Netflix ograniczy nagość, a serialowy Geralt wybiera między Team Yennefer a Team Triss

Nowy dzień, nowy news o drugim sezonie Wiedźmina od Netfliksa. Henry Cavill zdradził, której czarodziejce kibicuje, a jeden z portali zdradził, że nowe odcinki produkcji będą pozbawione nagości w scenach, które jej nie potrzebują.

Drugi sezon Wiedźmina od Netfliksa nadchodzi wielkimi krokami. Premiera na platformie streamingowej odbędzie się już 17 grudnia, a w międzyczasie możemy wysłuchać, co na temat serialu, jak i samego uniwersum mają do powiedzenia aktorzy biorący udział w produkcji.

Niedawno serialowy Geralt, czyli Henry Cavill, zdradził, z kim najlepiej pracuje mu się na planie, a teraz wyjawił, do jakiego zespołu należy: Team Yennefer czy Team Triss. Rozmawiając z Digital Spy oznajmił:

Kiedy grałem w gry, a zwłaszcza kiedy czytałem książki, czułem, że Geraltowi zawsze jest pisana Yennefer. Oczywiście wspaniałą rzeczą w Wiedźminie 3 jest to, że możesz robić, co chcesz i właśnie to jest piękna rzecz w grach wideo. Ale dla mnie, nawet w grach komputerowych, był to Team Yennefer.

Do dzisiaj gracze spierają się, która czarodziejka bardziej zasłużyła na uwagę Geralta i dobrze wiedzieć, jak do tej sprawy podchodzi sam Henry Cavill.

Będąc już przy miłościach Rzeźnika z Blaviken trzeba wspomnieć, że względem pierwszego sezonu serialu w nowych odcinkach produkcji Netfliksa będzie mniej nagości. Jak podaje serwis NSFW Recapped, twórcy Wiedźmina wysłuchali krytyków, którzy w swoich recenzjach pierwszego sezonu zaznaczyli, że twórcy używali nagości nawet w scenach, które raczej jej nie wymagały.

Źródło: https://redanianintelligence.com/2021/11/29/the-witcher-season-2-to-reportedly-feature-less-nudity/
https://screenrant.com/witcher-geralt-yennefer-triss-romance-henry-cavill-response/

Tagi: nagość Netflix Wiedźmin 2