PS Now na grudzień oficjalnie! Sony pozwala zapoznać się z remasterem GTA 3

Gry
1551V
PS Now na grudzień oficjalnie! Sony pozwala zapoznać się z remasterem GTA 3
Mateusz Wróbel | 06.12.2021, 17:44

Sony ujawniło grudniową ofertę PS Now, w której skład wchodzi m.in. remaster GTA 3 od Rockstar Games.

Na blogu PlayStation dopiero co pojawiły się nowe szczegóły dotyczące Horizon Forbidden West, a teraz Sony postanowiło przedstawić nam grudniową ofertę usługi PS Now. Niestety, ale w porównaniu z poprzednimi miesiącami, nie jest ona aż tak obfita w hity, jak zdążyli przyzwyczaić nas do tego przedstawiciele PlayStation.

Grudniowa oferta zawiera odświeżone za sprawą zestawu The Definitive Edition Grand Theft Auto III, które będzie dostępne w usłudze do końca stycznia 2021 roku. Oprócz tytułu wydanego przez Rockstar Games osoby opłacające subskrypcję otrzymają do swojej dyspozycji Final Fantasy X | X-2 HD Remaster, kultowego JRPG-a z PS2 w odrestaurowanej formie, strategiczne John Wick Hex oraz Spitlings przypominające swoją formą Pac-Mana.

Wszystkie powyższe tytuły staną się dostępne do pobrania już jutro, 7 grudnia. Wyłącznie GTA 3 Definitive Edition będzie dostępne w PS Now przez określony czas - reszta pozycji nie zniknie z usługi w najbliższych miesiącach.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/12/06/playstation-now-games-for-december-gta-iii-the-definitive-edition-john-wick-hex-ff-x-x-2-hd-remaster-and-spitlings/

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper