Iza Łęcka Iza Łęcka 08.11.2021 09:02
The Last of Us 2 Frakcje
1059V

The Last of Us 2 Frakcje coraz bliżej? Halley Gross bawi się z fanami, wspominając o trybie sieciowym

Od miesięcy czekamy na jakiekolwiek doniesienia dotyczące trybu multiplayer z The Last of Us 2 i możemy przypuszczać, że pomimo względnej ciszy, Naughty Dog nie zapomina o tym wariancie rozgrywki. W odpowiedzi na wiadomość Neila Druckmanna Halley Gross wspomniała o „Frakcjach 2”.

Naughty Dog przed premierą The Last of Us 2 opóźniło debiut Frakcji. Tryb multiplayer nie trafił do gry od chwili debiutu, zespół we wrześniu wspomniał, że dostrzega oczekiwania społeczności, jednak jak dotąd nie poznaliśmy jakichkolwiek szczegółów dotyczących sieciowych zmagań. Fani IP od miesięcy czekają na informacje o nowym wariancie rozgrywki i wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, że deweloperzy przygotowują się do ogłoszenia.

Wczoraj Neil Druckmann ogłosił zakończenie prac nad swoją częścią „The Last of Us” – nie od dzisiaj wiadomo, że wiceprezes Naughty Dog współtworzył scenariusz i odpowiadał za reżyserię pewnych epizodów. Obecnie jednak twórca powraca do swojego zespołu.

„Mój czas w Kanadzie dobiegł końca. Najlepszej ekipie telewizyjnej na świecie, dziękuję za niesamowitą pracę, pasję i za to, że czuję się tak mile widziany! Będę za Wami bardzo tęsknić!

Nie mogę się doczekać powrotu do Naughty Dog (i cieplejszej pogody!)”

Na jego wiadomość odpowiedziała Halley Gross, współscenarzystka The Last of Us 2, która rzuciła wymowne:

„Zamknij się Cuckmann, chcemy Frakcji 2”.

Pikanterii sprawie dodaje fakt że jest to pierwsze oficjalne wspomnienie o Frakcjach przez pracownika Naughty Dog od wielu tygodni. Gracze szybko podchwycili wątek i komentowali wymianę zdań pomiędzy deweloperami.

Źródło: Twitter: Neil_Druckmann

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II