Steam Deck na nowych materiałach. Valve pokazuje ostateczną wersję etui i sprzętu

News
894V
Steam Deck na nowych materiałach. Valve pokazuje ostateczną wersję etui i sprzętu
Wojciech Gruszczyk | 03.12.2021, 12:05

Steam Deck trafi do graczy dopiero w przyszłym roku, ale już teraz możemy sprawdzić, jak prezentuje się ostateczna wersja sprzętu. Valve zaprezentowało zestaw, który w niedalekiej przyszłości wyląduje u klientów.

Steam Deck to bez wątpienia jedno z najciekawszych urządzeń dla entuzjastów przenośnych PC. Na rynku systematycznie pojawiają się podobne rozwiązania, ale Valve może zapewnić graczom nową jakość rozgrywki.

Korporacja nie mogła jeszcze wysłać sprzętu do klientów, jednak wszystko zmierza w jednym kierunku – firma pokazała ostateczny zestaw, który na początku przyszłego roku ma wylądować u graczy.

Możecie tutaj zobaczyć konsolę w specjalnym etui, ale także mamy okazję spojrzeć na oficjalne pudełko. Korporacja pokazuje także ostateczną wersję urządzenia dla deweloperów (devkit), ponieważ w ostatnich dniach udało się sfinalizować projekt. Możemy jednak przypuszczać, że ostateczna wersja platformy dla graczy będzie prezentować się bardzo podobnie.

Niedawno ukończyliśmy naszą kompilację produkcyjną DV (Design Validation) Steam Decka i będziemy korzystać z niej do dodatkowego testowania oraz w zestawach deweloperskich. DV stanowi finalną kompilację prototypową przed finalną wersją produkcyjną i zawiera szereg ulepszeń w stosunku do kompilacji EV2. W ostatecznym produkcie wprowadzimy także kilka pomniejszych zmian. Jedną z głównych różnic między tymi prototypami a poprzednimi (EV2) jest to, że teraz testujemy nasz design opakowania. Dlatego też zanim zaczniemy wysyłać je do producentów, chcielibyśmy przedstawić wam zapowiedź finalnego opakowania, jakie klienci otrzymają w lutym.

Niestety, nadal nie znamy daty premiery – pierwsi gracze mają zagrać na Steam Decku w lutym, jednak nadal czekamy na konkrety.

Steam Deck 1

Steam Deck 2

Steam Deck 3

Steam Deck 4

Steam Deck 5

Źródło: https://store.steampowered.com/news/app/1675180/view/3122680206583792325

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych