Dying Light 2 na soczystym gameplayu! Techland prezentuje czystą rozgrywkę i pokazuje szczegółowość miasta

News
2847V
Dying Light 2 na soczystym gameplayu! Techland prezentuje czystą rozgrywkę i pokazuje szczegółowość miasta
Mateusz Wróbel | 02.12.2021, 21:07

Zgodnie z zapowiedziami, do sieci trafił gameplay z Dying Light 2. Twórcy opowiedzieli również co nieco o systemie misji.

Techland z uśmiechem na twarzy pożegnał listopad. Dwa dni temu przedstawiciele rodzimej ekipy opublikowali wiadomość informującą, że Dying Light 2 Stay Human jest w złocie. Główne prace nad grą zostały zakończone, co oznacza, że przesunięcie premiery nie wchodzi w grę. Deweloperzy zajmują się teraz usuwaniem błędów, aby osoby rozpoczynające przygodę w The City 4 lutego mogli w pełni cieszyć się przygodą.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, Wrocławianie od 21:00 rozpoczęli kolejny odcinek swojej serii, w której przedstawiają kolejne detale dotyczące Dying Light 2. Tym razem Polacy postanowili udostępnić czysty gameplay ukazujący starcia z nieumarłymi czy chociażby to, jak miasto zmienia się pod wpływem decyzji podejmowanych przez gracza

Oglądając niżej umieszczony gameplay, przedstawiający chociażby obronę sojuszniczego budynku przed agresywnymi napastnikami, można zauważyć, że względem pierwszego Dying Light deweloperzy poczynili spore postępy w kwestii szczegółowości postaci i wypełnieniu zawartością bardziej zamkniętych lokacji. Wciąż zagadką pozostaje system walki, który - tak samo, jak przy pierwszych zapisach rozgrywki - nie wygląda tak dobrze, jak pozostałe elementy Dying Light 2.

Warto wspomnieć, że nasza redakcja miała okazję pograć już w Dying Light 2 na PC, jak i PS4. W tym miejscu znajdziecie opinię Rogera.

Źródło: YouTube

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych