Matrix Awakens wielką niespodzianką? Gra pojawiła się w PSN i jest tworzona na Unreal Engine 5

Plotka
3827V
Matrix Awakens wielką niespodzianką? Gra pojawiła się w PSN i jest tworzona na Unreal Engine 5
Mateusz Wróbel | 02.12.2021, 17:42

Do sieci wyciekła grafika z niezapowiedzianej gry The Matrix Awakens. Nieznani twórcy szykują przygodę w uniwersum sci-fi?

Fani Matrixa mają powody do zadowolenia. Kilka godzin temu do sieci trafił intrygujący zwiastun z Matrix: Zmartwychwstanie, a teraz niespodziewanie do sieci wpadła grafika promująca nieujawniony do tej pory tytuł The Matrix Awakens. Jak poinformowało Gematsu, pochodzi ona z bazy danych PlayStation, co wręcz potwierdza istnienie gry.

Według użytkownika o pseudonimie Shina, współpracującym z Epic Games i często zdradzającym jako jeden z pierwszych nową zawartość do Fortnite'a, insider jest pewny, że Matrix Awakens będzie w większym lub mniejszym stopniu połączony z premierą rzeczonego filmu Matrix: Zmartwychwstanie, którego premiera jest zapowiedziana na 22 grudnia.

Obecnie nie ma żadnych informacji nt. rzeczonej produkcji (lub demka technologicznego, bo taka opcja również wchodzi w grę) oprócz tego, że powstaje ona na silniku graficznym Unreal Engine 5. 

Tak prezentuje się wyżej wspomniana grafika w wysokiej rozdzielczości:

Źródło: https://www.gamesradar.com/the-matrix-awakens-is-a-unreal-engine-5-tie-in-for-the-matrix-resurrections/?utm_campaign=socialflow

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych