Matrix Zmartwychwstania na klimatycznym zwiastunie. Warner Bros. promuje widowisko przed wielką premierą

Filmy/seriale
4340V
Matrix Zmartwychwstania na klimatycznym zwiastunie. Warner Bros. promuje widowisko przed wielką premierą
Iza Łęcka | 02.12.2021, 13:15

Już niebawem pierwsi widzowie na świecie sprawdzą efekty współpracy Keanu Reevesa, Lany Wachowski oraz pozostałej części ekipy filmowej. Neo nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i niczym w déjà vu będzie musiał zmierzyć się z następnymi wyzwaniami. Sprawdźcie najnowszy trailer „Matrix Zmartwychwstania”.

Do premiery „Matrix Zmartwychwstania” pozostało coraz mniej czasu – w Polsce film zadebiutuje już 22 grudnia. Choć produkcja wzbogaci również  katalog HBO Max, Warner Bros. coraz intensywniej reklamuje kolejne spotkanie z Neo i Trinity. W ostatnich tygodniach mogliśmy zobaczyć plakaty ukazujące bohaterów, a także sprawdziliśmy materiał, w którym sam Reeves zachęca do seansu. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Nadszedł jednak czas na kolejne „mięcho” – w sieci udostępniono następny zwiastun „Matrix  Zmartwychwstania”, który bezpośrednio odwołuje się do déjà vu. Tak, po emocjonującej trylogii, która została zapoczątkowana 20 lat temu, przyszedł czas na przedstawienie następnej odsłony enigmatycznego świata. Czwarte widowisko będzie bezpośrednio nawiązywać do wcześniejszych części. Fani coraz bardziej żywiołowo spekulują na temat smaczków, które przygotowali twórcy nowej historii: Lana Wachowski, David Mitchell oraz Aleksandar Hemon.

W produkcji, obok Keanu Reevesa oraz Carrie-Anne Moss, wystąpią między innymi Christina Ricci, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Daniela Bernhardt oraz Yahya Abdul-Mateen. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi recenzjami filmowymi - „Instynkt pierwotny”, „Nie ma jak w rodzinie” oraz „8-bitowe święta”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper