Cyberpunk 2077 niedługo w VR. Autor rewelacyjnego moda REAL VR do Red Dead Redemption 2 kończy pracę

News
809V
Cyberpunk 2077 niedługo w VR. Autor rewelacyjnego moda REAL VR do Red Dead Redemption 2 kończy pracę
Bartosz Dawidowski | 02.12.2021, 13:25

Jeden z najbardziej uzdolnionych twórców modów, autor modyfikacji VR do GTA 5 i Red Dead Redemption 2 wziął jakiś czas temu na warsztat Cyberpunka 2077.

Luke Ross ogłosił w rozmowie z serwisem PCGamer, że już w styczniu (jeśli wszystko pójdzie po myśli autora) ma opublikować dla osób wspierających go na Patreonie mod, który zapewni na PC tryb VR w Cyberpunku 2077. Rozwiązanie będzie podobne do wcześniejszego projektu autora, czyli modów REAL VR do GTA 5 i Red Dead Redemption 2. 

Luke Ross wyjaśnił, że REDengine 4, czyli technologia, na której działa Cyberpunk 2077, nie jest specjalnie dostosowana do wymogów zabawy z goglami VR. Mimo wszystko na korzyść polskiej produkcji w kontekście wirtualnej rzeczywistości działa fakt, że kamera w grze ustawiona jest z perspektywy pierwszej osoby. Dzięki temu Ross nie musi korzystać z bardzo głębokich przeróbek, tak jak np. w Mafia Trilogy, które doczekało się już wcześniej moda VR od tego zdolnego twórcy.

Zdecydowanie jest na co czekać, jeśli chodzi o mod REAL VR do Cyberpunka 2077. Wcześniejsze projekty Luke'a Rossa zachwycają do dzisiaj fanów - w szczególności modyfikacja VR wprowadzona do Red Dead Redemption 2, której działanie możecie sprawdzić poniżej.

Źródło: https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-vr-mod-should-come-out-in-january-says-creator/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych