GTA 4 Liberty Visual z dopieszczonymi szczegółami. Fani odświeżają tytuł

News
1341V
GTA 4 Liberty Visual z dopieszczonymi szczegółami. Fani odświeżają tytuł
Iza Łęcka | 02.12.2021, 14:30

Społeczność Grand Theft Auto nie rezygnuje z inicjatyw związanych z odpicowaniem poszczególnych pozycji Rockstar. Najnowszy projekt zatytułowany Grand Theft Auto IV: Liberty Visual znacząco ulepsza wygląd GTA 4 – pojawiają się śmiałe opinie, że właśnie tak powinien wyglądać remaster produkcji.

W listopadzie światło dzienne ujrzała plotka dotycząca remastera GTA 4. Mimo iż zespoły Take-Two oraz Rockstar oficjalnie nie odniosły się do informacji, wydawca zaczął usuwać mody powiązane z odsłoną. Coś Wam to przypomina? Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku GTA 3, GTA San Andreas i GTA Vice City tuż przed zapowiedzią kolekcji.

Entuzjaści Grand Theft Auto nie zrażają się jednak trudnościami i podejmują się kolejnego odświeżenia znanej, cenionej pozycji. Grand Theft Auto IV: Liberty Visual to modyfikacja, która znacząco poprawia jakoś grafiki – twórcy wprowadzają naturalne efekty światła, odbicia oraz cienie.

Efekty spotykają się z całkiem przychylnymi reakcjami, wśród których możemy nawet przeczytać, że tak powinien prezentować się remaster GTA 4 – choć konieczne byłoby dopracowanie chociażby animacji... To nie pierwszy (i zapewne nieostatni) przykład, że nawet zwykłe mody mogą znacząco ulepszyć oprawę starszych gier Rockstar. Szkoda, że nie możemy tego powiedzieć o oficjalnej pracy Grove Street Games...

Trzeba zauważyć, że projekt Grand Theft Auto IV: Liberty Visual nadal jest w fazie produkcji i ciągle istnieje ryzyko, że Take-Two go zablokuje – modyfikacja we wczesnej wersji jest obecnie dostępna dla Patronów.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/rockstar-games-gta-4-remaster-gets-gorgeous-photorealistic-graphics-20211201

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych