GTA 4 Remaster kolejną niespodzianką Rockstar? Gra ma oferować sporo zawartości

Gry (plotka)
5893V
GTA 4 Remaster kolejną niespodzianką Rockstar? Gra ma oferować sporo zawartości
Wojciech Gruszczyk | 09.11.2021, 13:55

Zespoły Rockstar mają pracować nad kolejnym odświeżeniem. Znany informator wspomniał o GTA 4 Remaster i choć rozbudowany tytuł ma zmierzać na rynek, to jednak na premierę przyjdzie nam zaczekać nawet kilka lat.

Już w tym tygodniu na rynku zadebiutuje GTA The Trilogy Definitive Edition, czyli kolekcja uznanych gier, która według plotek ma zapoczątkować serię odświeżeń. Take-Two i Rockstar mają w rękach wiele ciekawych produkcji i podobno firmy nie zamierzają czekać.

W ostatnich dniach na 4chanie pojawiła się plotka dotycząca odświeżenia GTA 4 – nie jest to solidne źródło informacji, jednak temat podłapał RalphsValve. Insider związany z dużymi przeciekami potwierdził, że również słyszał o powrocie gry.

GTA 4 Remastered ma zadebiutować w 2023 roku i produkcja zmierza na konsole dwóch generacji (PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One) oraz PC. W zestawie mają pojawić się również płatne rozszerzenia zebrane w Episodes from Liberty City (The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony). Twórcy w tym wypadku mają skupić się wyłącznie na rozgrywce single-player.

Na potwierdzenie tej wiadomości przyjdzie nam zaczekać pewnie nawet kilka miesięcy, jednak biorąc pod uwagę, jak dobrym zainteresowaniem cieszy się GTA The Trilogy Definitive Edition możemy liczyć, że faktycznie Rockstar sięgnie po kolejnego pewniaka.

Zagralibyście w odświeżone GTA 4?

Źródło: https://www.dualshockers.com/a-gta-iv-remaster-could-be-arriving-in-2023-according-to-insider/

Komentarze (111)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper