Xbox Game Pass z 8 nowymi grami od dzisiaj. Microsoft zaoferował kolejną niespodziankę

News
5392V
Xbox Game Pass z 8 nowymi grami od dzisiaj. Microsoft zaoferował kolejną niespodziankę
Iza Łęcka | 02.12.2021, 07:00

Katalog Xbox Game Pass został rozbudowany o pierwsze pozycje z grudniowej listy. Na dobry początek subskrybenci mają okazję zapoznać się z 7 produkcjami, wśród których uwzględniono ciekawe tytuły z segmentu AAA.

Wczoraj gigant z Redmond ujawnił pierwsze zestawienie gier zmierzających do biblioteki Xbox Game Pass w ostatnim miesiącu roku, tymczasem już dzisiaj możemy pobrać aż siedem produkcji. Włodarze usługi zapewnili całkiem zróżnicowany pakiet.

Xbox Game Pass – gry dostępne od dzisiaj (kliknij, by pobrać):

Niespodziewanie wśród propozycji pojawia się Townscaper – pomimo braku zapowiedzi, produkcja trafiła do katalogu usługi i umożliwi jej subskrybentom tworzenie różnorodnych miasteczek o barwnej kolorystyce. Autorem projektu jest Oskar Stalberg.

Warto zauważyć, że na liście znajduje się znakomity Stardew Valley – produkcję sprawdzicie nawet w chmurze, zatem rozwijanie farmy będzie możliwe na Xboksach, następnie żadnych problemów nie powinno stanowić przeskoczenie na PC, by w międzyczasie posadzić kilka krzewów na smartfonie.

Microsoft nie zapomniał o entuzjastach sprawdzania nowości, a do katalogu trafiło dzisiaj 4 gier, które właśnie debiutują – ANVIL, Archvale, Rubber Bandits, Warhammer 40,000: Battlesector (konsole) i Townscaper (konsole).

Pamiętajcie, że to nie koniec atrakcji, gdyż następnych dniach Xbox Game Pass zostanie rozbudowany o pięć propozycji, natomiast w połowie miesiąca Amerykanie podzielą się kolejnym pakietem tytułów zmierzających do usługi.

Źródło: Xbox

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych