Horizon Forbidden West bez opóźnień. Wyczekiwany sequel już sklasyfikowany wiekowo

News
2005V
Horizon Forbidden West bez opóźnień. Wyczekiwany sequel już sklasyfikowany wiekowo
Bartosz Dawidowski | 01.12.2021, 12:54

Wygląda na to, że nic już nie powstrzyma premiery Horizon Forbidden West. Wyczekiwany sequel otrzymał właśnie kolejną kategorię wiekową.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Horizon Forbidden West został opatrzony ratingiem w Korei Południowej. Tym razem kategorię wiekową produkcji Guerrilla Games postawił australijski urząd, wlepiając temu sequelowi Horizon Zero Dawn oznaczenie "M" (odpowiednik PEGI "18"). Wpis pojawił się na stronie Classification.gov.au 30 listopada. Według urzędu w grze pojawiają się sceny przemocy o średnim nasileniu. W tytule nie znajdziemy natomiast żadnych motywów związanych z korzystaniem z narkotyków czy nagością.

Gdy dana gra zostaje opatrzona kategorią wiekową można być prawie pewnym, że premiera tytułu jest już bliska. Urzędy ratingowe otrzymują bowiem do oceny najczęściej sklepowe wydania produkcji. Wszystko wskazuje zatem na to, że wyznaczony termin premiery dla Horizon Forbidden West, czyli 18 lutego 2022 roku, zostanie utrzymany.

Niedawno dostaliśmy też sygnał, że prace nad Gran Turismo 7 powinny być już finalizowane. Rzeczone wyścigi również zostały opatrzone klasyfikacją wiekową w Australii. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych