Resident Evil od Netflixa coraz bliżej. Platforma opublikowała pierwszy teaser

Filmy i seriale
1604V
Resident Evil od Netflixa coraz bliżej. Platforma opublikowała pierwszy teaser
Iza Łęcka | 01.12.2021, 09:47

Netflix powoli przygotowuje się do przedstawienia kolejnych szczegółów dotyczących aktorskiego „Resident Evil”. Serwis rozpoczął promocję widowiska, a na najnowszym materiale możemy spojrzeć na Cerberusa – pies zarażony wirusem wygląda całkiem przyzwoicie.

„Resident Evil” w wersji live-action został ujęty w harmonogramie premier streamingowego giganta na 2022 rok, lecz w obliczu ostatnich doniesień śmiało możemy przypuszczać, że historia zadebiutuje na serwerach Netflixa już w najbliższych miesiącach. Wczoraj na oficjalnym kanale produkcji na Instagramie zamieszczono pierwszy teaser, jednocześnie aktorki biorące udział w projekcie (Sienna Agudong, Paola Núñez) udostępniły ujęcie na swoich mediach społecznościowych.

„Nadchodzi! #ResidentEvil #VenusFlyTrap #Netflix #Remedium”

„TEASER! #ResidentEvil #Netflix #VenusFlyTrap #Remedium”

„W ciągu ostatniej godziny serial #VenusFlyTrap Resident Evil oficjalnie rozpoczął swoją kampanię marketingową, publikując zdjęcie Cerberusa na swojej oficjalnej stronie na Instagramie. Aktorki Sienna Agudong i Paola Núñez opublikowały wersje wideo [materiału- przyp. red.] na swoich stronach.

Platforma SVOD podjęła się wymagającego zadania rozwijania uniwersum Capcomu, a jednym z pierwszych efektów prac była animacja „Resident Evil: Wieczny mrok”, która nie spotkała się ze sporym entuzjazmem wielu fanów serii. Serialu z udziałem aktorów również nie ominęła fala krytyki, a wszystko za sprawą ujawnienia głównej obsady projektu. Przypomnijmy, że Lance Reddick wcieli się w Alberta Weskera.

Prace nad tytułem wciąż trwają. Fabuła netflixowej produkcji będzie się rozgrywać w dwóch liniach czasowych. W pierwszej 14-letnie Jade i Billie Wesker odkryją, że New Raccoon City „jest czymś więcej niż się wydaje”, a ich ojciec skrywa mroczną tajemnicę, natomiast reszta historii przedstawi Ziemię ponad 10 lat później. Jade będzie musiała sobie poradzić w nowym świecie, w którym populacja została zdziesiątkowana przez wirusa.

Źródło: Twitter: ResidentEvilUp

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych