Resident Evil od Netflix z prezentacją obsady. Lance Reddick jako Albert Wesker

Filmy i seriale
3918V
Resident Evil od Netflix z prezentacją obsady. Lance Reddick jako Albert Wesker
Wojciech Gruszczyk | 11.06.2021, 19:55

Netflix zaprezentował obsadę aktorskiego „Resident Evil”. Platforma potwierdziła głównych bohaterów i pozwala przygotowywać się na wielką kampanię promocyjną widowiska. W serialu wystąpi między innymi Lance Reddick.

Dzisiaj z samego rana prezentowaliśmy na portalu początek animowanego „Resident Evil” od Netflix, ale nie możemy zapomnieć, że platforma opracowuje również serial z aktorami. Produkcja zostanie podzielona na osiem odcinków i zostanie przygotowana przez producenta wykonawczego „Supernatural” i współtwórcę serialu, Andrewa Dabba oraz przez Constantin Film, który stoi za filmem „Resident Evil”.

„Resident Evil” od Netlix zaprezentuje dwie linie czasowe – w pierwszej czternastoletnie siostry Jade i Billie Wesker zostają przeniesione do New Raccoon City. Dziewczyny mają odkrywać, że to miasto „jest czymś więcej niż się wydaje”, a ich ojciec skrywa mroczną tajemnicę.

Natomiast druga została umiejscowiona ponad dekadę później i przedstawi Ziemię, na której znajduje się już mniej niż 15 mln ludzi – planeta została prace zdominowana przez 6 mld potworów, czyli ludzi i zwierzęta zarażonych wirusem. W tej historii trzydziestoletnia Jade walczy o przetrwanie w Nowym Świecie, ale cały czas musi mierzyć się z konsekwencjami swojej przeszłości.

Netflix zaprezentował dzisiaj obsadę, w której pojawił się między innymi Lance Reddick – aktor znany z serii „John Wick” wcieli się w Alberta Weskera.

Źródło: https://deadline.com/2021/06/resident-evil-lance-reddick-to-star-as-albert-wesker-five-actresses-join-netflix-live-action-series-1234773762/

Komentarze (121)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper