Call of Duty Warzone Caldera na zwiastunie. Sony promuje „rajską wyspę”, a twórcy pokazali lokację

News
1176V
Call of Duty Warzone Caldera na zwiastunie. Sony promuje „rajską wyspę”, a twórcy pokazali lokację
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2021, 18:26

Gdy Microsoft zachęca do grudniowej premiery Halo Infinite, Sony promuje nadciągające Call of Duty Warzone Caldera. Nowa mapa z bezpłatnego Call of Duty zadebiutuje w dniu premiery nowej przygody Master Chiefa, więc nic dziwnego, że PlayStation zostało zaangażowane do promocji aktualizacji.

Gdy na głównym kanale Xboksa został opublikowany premierowy zwiastun Halo Infinite, PlayStation zaprosiło graczy na prezentację Caldery, czyli nowej mapy do Call of Duty Warzone. Nie jest to pewnie przypadek, bo jak wiadomo Activision zmieniło datę premiery rozszerzenia, by bezpłatny Battle Royale spotkał się właśnie z nowym Halo.

Aktualizacja do Call of Duty Warzone i zarazem pierwszy sezon rozgrywek z Call of Duty: Vanguard zadebiutują w dniu pełnej premiery Halo Infinite. Nie jest to raczej zbieg okoliczności, a zacięta rywalizacja o fanów, którzy pod koniec roku mają spędzać wolny czas na serwerach tylko jednego shootera.

Trudno powiedzieć, czy tak będzie, jednak możemy mieć pewność, że twórcy Call of Duty oraz deweloperzy Halo będą prześcigać się w pomysłach i zachęcać klientów do swoich propozycji. Jest to oczywiście dobra wiadomość dla graczy.

Przed publikacją prezentacji Caldery, opublikowano pełny pokaz mapy – także tym razem lokacja została podzielona.

Dodatkowo Xclusive Ace zdołał przygotować ciekawe porównanie:

„Udało mi się zrobić bezpośrednie porównanie Verdanska i Caldery dzięki legendzie, którą dodali na nowym materiale z mapy! Są prawie dokładnie tego samego rozmiaru”.

Call of Duty Warzone Caldera - COD

Źródło: YouTube.com Twitter

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych