Wiedźmin od Netflix na nowym zwiastunie. Platforma przygotuje widzów na oczekiwany hit

Filmy i seriale
1072V
Wiedźmin od Netflix na nowym zwiastunie. Platforma przygotuje widzów na oczekiwany hit
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2021, 17:41

Netflix nie daje zapomnieć o przygodzie z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Platforma właśnie opublikowała nowy zwiastun „Wiedźmina”, który przygotowuje widzów na wielką premierę. Historia zostanie udostępniona już w przyszłym miesiącu.

„Wiedźmin” od Netflix to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier grudnia. Już wcześniej potwierdziliśmy wiele świetnych produkcji zmierzających na Netflix oraz HBO GO, jednak streamingowy gigant opracował historię, która ma zapewnić znakomite wrażenia bardzo szerokiemu gronu odbiorców – fanom historii Andrzeja Sapkowskiego oraz entuzjastom prac CD Projekt RED.

Korporacja tym razem nie zdecydowała się na przygotowanie wielu nowych scen, a serwuje nam pierwsze przypomnienie wiadomości z poprzedniego sezonu – Netflix skupił się na zaakcentowaniu reakcji Geralta i Yennefer. Możemy mieć pewność, że ich wątek zostanie odpowiednio rozbudowany w drugim sezonie.

17 grudnia odbędzie się premiera drugiego sezonu, który według udostępnionych informacji ma zapewnić wiele interesujących wątków – twórcy chcą tym razem przedstawić więcej elementów związanych z grami. Aktualnie jednak nie wiemy, jak w ostateczności będzie prezentować się przygoda.

Przeczytajcie nasze recenzje: „8-bitowe święta”, „Szybkość odwagi” i „Powrót do tamtych dni”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych