Spider-Man w Marvel's Avengers na pełnej prezentacji. Twórcy pokazują szereg nowości dla wszystkich graczy

News
732V
Spider-Man w Marvel's Avengers na pełnej prezentacji. Twórcy pokazują szereg nowości dla wszystkich graczy
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2021, 20:40

Crystal Dynamics walczy o uwagę fanów superbohaterów. Marvel's Avengers otrzyma w tym tygodniu nową zawartość, więc deweloperzy opublikowali rozbudowany materiał, który skupia się na nowych elementach zmierzających do gry. Posiadacze PS5 i PS4 wcielą się w oczekiwanego od wielu miesięcy Spider-Mana.

Już jutro na serwerach Marvel's Avengers zadebiutuje duża aktualizacja, która zapewni nową zawartość graczom ze wszystkich platform. Największy pakiet pobiorą posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4, ponieważ Crystal Dynamics w końcu zaoferuje nową postać – Spider-Man będzie dostępny wyłącznie na konsolach Sony.

Twórcy jednak już wcześniej potwierdzili, że Spider-Man nie otrzyma pełnoprawnych, fabularnych misji, ponieważ zespół skupił się na opracowaniu nowych elementów dla wszystkich graczy.

Zainteresowani w końcu sprawdzą pierwszy raid, w tytule pojawią się także nowe przedmioty i autorzy zajęli się dopracowaniem i zarazem rozbudowaniem progresji. Crystal Dynamics poprawiło nawet mechanikę ulepszenia zestawów i na materiale zobaczycie pełny pokaz możliwości Spider-Mana.

Jak widać Crystal Dynamics stara się reagować i rozwijać produkcję – mieliście ostatnio okazję zagrać w Marvel's Avengers lub zamierzacie wrócić? Ja myślę, że w święta sprawdzę nowości, bo trzeba przyznać, że całość wygląda coraz lepiej.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych