Halo Infinite na intrygującym zwiastunie live-action. Microsoft reklamuje nową historię

News
692V
Halo Infinite na intrygującym zwiastunie live-action. Microsoft reklamuje nową historię
Iza Łęcka | 29.11.2021, 12:34

Machina promocyjna Halo Infinite rozpędziła się na dobre, czego efektem są kolejne ujęcia pokazujące Master Chiefa w akcji. Opublikowany został nowy, klimatyczny materiał live-action, który przygotowuje śmiałków na wielką wojnę. Trailer zachęca do podjęcia wyzwania.

Na serwerach Halo Infinite tysiące użytkowników codziennie uczestniczy w rywalizacji online, jednakże entuzjaści fabularnych atrakcji mogą szykować się na nadciągającą wielkimi krokami kampanię. Nie ulega wątpliwości, że grudzień jest ważnym miesiącem dla Xboksa – przede wszystkim za sprawą debiutującej strzelanki – dlatego też w kampanii marketingowej możemy natrafić na emocjonujące spoty. Gracze powinni szykować się na niezwykle wymagającą bitwę.

„W całej historii ludzkości bohaterowie powstawali, gdy ich wzywano. Master Chief przenosi każdy akt odwagi do swojej najtrudniejszej bitwy. Zawsze wierzyliśmy w bohaterów, nadszedł czas, aby stać się jednym z nich”.

W Halo Infinite ponownie spotykamy się z ikonicznym bohaterem serii, który musi uratować ludzkość przed ogromnym zagrożeniem.

343 Industries opublikowało także krótszy fragment skupiający się wyłącznie na walce Master Chiefa – na materiale zobaczycie efektowne wykorzystanie linki z hakiem, która okazuje się użyteczna przy zdobyciu broni oraz w trakcie mierzenia się z potężnym przeciwnikiem.

Poznajcie nasze wrażenia z Halo Infinite i zapoznajcie się z rankingiem najlepiej ocenianych odsłon serii.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych