Battlefield 2042 ma poważny bug z rejestracją pocisków? Gracz przedstawił ciekawy eksperyment

Plotka
966V
Battlefield 2042 ma poważny bug z rejestracją pocisków? Gracz przedstawił ciekawy eksperyment
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 19:38

DICE eliminuje wiele problemów z najnowszego Battlefielda 2042, ale gracze zajmują się odkrywaniem różnych bugów w grze. Najnowszy eksperyment Jackfragsa może potwierdzać element, którym twórcy muszą zająć się w pierwszej kolejności.

DICE wczoraj opublikowało drugą łatkę do Battlefielda 2042, a jednocześnie deweloperzy zapowiedzieli, że w grudniu zostanie opublikowana kolejna aktualizacja. Twórcy jednak muszą dokładnie przyjrzeć się rejestracji strzałów, ponieważ eksperyment przygotowany przez YouTubera o pseudonimie Jackfrags jest niepokojący.

Gracz ustawił własny serwer, więc miał na nim ping na poziomie 10ms, wrzucił na mapę wyłącznie boty, a następnie wskoczył na budynek, by sprawdzić, jak jego broń będzie eliminować biegających obok przeciwników. Część rywali padało po maksymalnie dwóch strzałach, ale łatwo możemy dostrzec, że niektóre strzały nie są rejestrowane przez grę.

Jackfrags nie ma problemów z serwerem czy też nie traci pakietów, ale część jego działań jest dobrze rejestrowana przez produkcję, a niektóre wręcz przeciwnie. Według teorii – im więcej rzeczy dzieje się na małej przestrzeni (ruch postaci, wybuchy, dym), tym strzały są gorzej odbierane.

Nie możemy tutaj mówić o jednoznacznym potwierdzeniu błędu, jednak materiał potwierdza, że DICE powinno przyjrzeć się sytuacji.

Źródło: https://www.vg247.com/battlefield-2042-broken-hit-registration-large-player-numbers-netcode

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych