Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 11:20
Żołnierz z Battlefield 2042
867V

Battlefield 2042 z drugą aktualizacją. DICE potwierdza zmiany i zaprasza do gry

DICE opublikowało drugą aktualizację do Battlefield 2042. Na serwerach gry ze wszystkich platform pojawił się patch, którego zadaniem jest między innymi wyeliminowanie niektórych błędów. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Szwedzkie DICE już w tym tygodniu zapowiedziało dwie aktualizacje do najnowszej strzelanki. Pierwsza miała zadebiutować w czwartek i pliki już wylądowały na serwerach. To jednak nadal tylko początek prac nad pozycją – w grudniu Battlefield 2042 otrzyma kolejny patch.

Deweloperzy dzisiaj zajęli się usunięciem błędu z ożywianiem oraz respawnami, zmniejszono rozrzut pocisków dla większości broni, zwiększono rozrzut pionowy dla PP-29, zajęto się balansem pojazdów (śmigłowce oraz poduszkowce), a do Battlefield Portal powrócił UAV-1.

Battlefield 2042 ma być wspierane przez następne lata, a już wcześniej DICE potwierdziło, że zamierza w następnym roku zaproponować graczom nowe mapy oraz specjalistów. Pierwszy sezon rozgrywek w tytule DICE wystartuje dopiero w styczniu, więc do tego czasu autorzy powinni pozbyć się największych niedogodności.

Aktualizacja nr 2 jest już dostępna na wszystkich platformach! 

Jeśli kontynuowałeś grę podczas aktualizacji, uruchom ponownie produkcję, aby rozpocząć pobieranie

Notatki aktualizacji: http://x.ea.com/71837

Warto dodać, że z DICE odszedł jeden z liderów – Fawzi Mesmar pracował przy seriach Battlefield oraz Star Wars: Battlefront.

Źródło: https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/news/battlefield-2042-update-notes-2
Twitter: Battlefield

Tagi: Battlefield 2042 DICE Electronic Arts