Uncharted: Legacy of Thieves Collection nie otrzyma trybu multiplayer? Sony mogło wyciąć lubiany tryb

Gry
1028V
Uncharted: Legacy of Thieves Collection nie otrzyma trybu multiplayer? Sony mogło wyciąć lubiany tryb
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 07:00

Sony mogło zdecydować się na zaskakujący ruch i usunąć multiplayer z Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Wiadomości pojawiły się po opublikowaniu przez ESRB oceny zestawu, ponieważ w szczegółach zabrakło konkretów o rozgrywce sieciowej.

to zestaw dwóch gier składający się z Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione dziedzictwo. Sony przygotowuje się na premierę pakietu, ponieważ produkcje zostały już ocenione przez Australijczyków oraz Amerykanów.

Gra z 2016 roku otrzymała rozbudowany i chwalony tryb multiplayer, a jedna z aktualizacji dodała do pozycji rozgrywkę w kooperacji w stylu hordy. Gdy na rynku pojawiła się mniejsza opowieść zatytułowana Zaginione dziedzictwo, to Sony wykorzystało sytuację i dodało do produkcji sieciową rozgrywkę z Kresu Złodzieja – w ten sposób gracze mogli wspólnie grać.

Bardzo jednak możliwe, że Uncharted: Legacy of Thieves Collection nie otrzyma tego wariantu rozgrywki – według ESRB zestaw nie zawiera „Elementów Interaktywnych”, a właśnie pod tą nazwą oznaczone są funkcje sieciowe, dzięki którym gracze mogą rywalizować. Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione dziedzictwo posiadają takie oznaczenie.

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale Sony mogło zrezygnować z rozgrywki multiplayer, by skupić się wyłącznie na doświadczeniu single-player.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/uncharted-4s-pc-and-ps5-version-removes-multiplayer-ratings-board-suggests/

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper