Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 17:01
Dying Light 2
1018V

Dying Light 2 wkrótce z wielką prezentacją. Techland zaprasza na 15-minutowy gameplay

Wrocławskie studio jest najwidoczniej bardzo pewne premiery Dying Light 2. Twórcy właśnie zapowiedzieli kolejne wydarzenie, dzięki któremu zobaczymy 15-minutowy gameplay z najnowszej historii opracowanej przez Techland.

Techland nie daje nam zapomnieć o Dying Light 2. W ostatnim czasie mogliśmy spojrzeć na sporo rozgrywki, Roger przedstawił swoje wrażenia z produkcji, a nawet padły zapewnienia dotyczące daty premiery – podobno nie ma szans, by gra mogła zostać kolejny raz opóźniona.

Pewnym potwierdzeniem tych ostatnich słów jest dzisiejsza zapowiedź – 2 grudnia o 21:00 odbędzie się transmisja z Dying Light 2 Stay Human, która będzie całkowicie poświęcona rozgrywce. Wydarzenie poprowadzi John Scott (użyczający swojego głosu głównemu bohaterowi gry - Aidenowi Caldwellowi) oraz streamerka Leah.

Techland zapowiedział, że tym razem zobaczymy 15 minut czystej rozgrywki, a zainteresowani otrzymają dodatkowe informacje na temat zadań oraz przeszkód, które czekają na głównego bohatera w przygodzie.

Studio pokaże między innymi, na jakie potwory wpadną fani podczas eksploracji świata czy też zaprezentują kreatywną i brutalną walkę. Na transmisji zerkniemy również na istotny detal Dying Light 2 – jak miasto zmienia się pod wpływem decyzji podejmowanych przez gracza.

Źródło: Informacja prasowa: Techland

Tagi: Dying Light 2 Stay Human Techland