Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2021 18:08
Dying Light 2 Stay Human
1603V

Dying Light 2 na rozgrywce. Gameplay pokazuje nową produkcję Techlandu

Na początku przyszłego roku odbędzie się premiera nowej gry Techlandu. Dying Light 2 zmierza na rynek i dzisiaj możemy sprawdzić sporo materiałów z rozgrywki. Zobaczcie gameplay z tytułu, który powinien szczególnie zainteresować fanów przygody z 2015 roku.

Już dzisiaj na naszym portalu Roger przedstawił swoje wrażenia z Dying Light 2. Nasz naczelny został zaproszony przez Techland na wydarzenie, podczas którego miał okazję zapoznać się z dużym fragmentem przygody. Twórcy są już najwidoczniej gotowi, ponieważ udostępnili tytuł na kilka godzin – zainteresowani mogli podążać głównym wątkiem, ale oczywiście nic nie stało na przeszkodzie, by sprawdzić, jakie atrakcje przygotowano w nowym świecie.

To dobry moment, by zerknąć różne materiały z rozgrywki, na których zobaczycie Dying Light 2 Stay Human w pełnej okazałości. Jest to gameplay z wersji na PC, więc prawdopodobnie widzimy najładniejszą wersję pozycji rodzimego studia.

Czy Dying Light 2 odniesie oczekiwany sukces? Twórcy stawiają teraz na historię z wieloma trudnymi wyborami, a gracze podczas rozgrywki otrzymają możliwość rozwijania świata przedstawionego. To nasze wybory wpłynąć na życie mieszkańców.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dying Light 2 Stay Human gameplay rozgrywka Techland