Matrix Zmartwychwstania na nowych ujęciach. Keanu Reeves zachęca do produkcji

Filmy/seriale
1288V
Matrix Zmartwychwstania na nowych ujęciach. Keanu Reeves zachęca do produkcji
Wojciech Gruszczyk | 25.11.2021, 21:15

Kampania promocyjna „Matrix Zmartwychwstania” trwa w najlepsze, więc Keanu Reeves postanowił zaprosić kolejnych widzów na nadciągające widowisko. Aktor zaprezentował spot, który pozwala spojrzeć na kilka wcześniej niedostępnych ujęć.

W ostatnich dniach Warner Bros. stale publikuje nowe materiały dotyczące „Matrix Zmartwychwstania”. Widzieliśmy już plakat wszystkich bohaterów oraz nawet poszczególnych postaci, a teraz nadszedł czas na nowe ujęcia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Japoński oddział Warner Bros. przygotował materiał promujący „Matrix Zmartwychwstania”, na którym pojawia się Keanu Reeves i aktor zaprasza widzów na produkcję. Na filmie pokazano także wcześniej niedostępne sceny.

Fani spekulują na temat słów Trinity („Witaj w prawdziwym świecie”), które mają mieć duże znaczenie w kontekście zakończenia trzeciej części serii. Fragment nie jest jednak zbyt długi, więc pozostaje nam czekać na drugi zwiastun, by przekonać się, na co tak naprawdę możemy liczyć.

Warto jednak na pewno zwrócić uwagę, że nawet na tak krótkim materiale widzimy kilka ciekawych scen, które potrafią rozbudzić oczekiwania nadciągającym „Matrix Zmartwychwstania”.

Źródło: https://www.comingsoon.net/movies/trailers/1202649-marix-resurrections-tv-spot

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper