Shin Megami Tensei V. Twórcy chwalą się bardzo wysokimi ocenami z recenzji

Gry
622V
Shin Megami Tensei V. Twórcy chwalą się bardzo wysokimi ocenami z recenzji
Bartosz Dawidowski | 25.11.2021, 10:01

SEGA i Atlus postanowiły przypomnieć nam, jak wysokie ocen otrzymało Shin Megami Tensei V. Zdecydownie jest się czym chwalić.

Śmiało można powiedzieć, że Atlus znów nie rozczarował, tworząc kolejnego mocnego, turowego RPG-a. Recenzenci zachwycają się niedawno wydanym tytułem. Shin Megami Tensei V uzyskało średnią na poziomie 8,6/10, wyciągniętą z 71 werdyktów zarejestrowanych na Metacritic, co czyni ten tytuł jedną z najmocniejszych premier na Switch w tym roku. Wysokimi ocenami chwali się również wydawca SMT V, który przygotował reklamę przypominającą nam o pochwałach zgarnianych przez najnowsze dzieło Atlusa.

Warto dodać, że nie wszyscy są zachwyceni z SMT V. W krytycznych recenzjach, przygotowanych chociażby przez VG247 (6/10) czy SLANT Magazine (6/10) pojawiają się narzekania na nierówne tempo narracji i za mało elementów fabularnych.

Ostatnio pojawiły się pogłoski, że Shin Megami Tensei V może trafić również na PC i PS4. Więcej na ten temat przeczytacie w poprzednim newsie na temat gry.

Źródło: własne

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper