Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2021 18:37
Devil May Cry 5 na Steam Deck
445V

Devil May Cry 5 na Steam Decku. Capcom chwali się rozgrywką na nowej platformie

Capcom nie zapomniał o Devil May Cry 5. Twórcy nadal nie ujawnili oczekiwanych dodatków, które rozbudowałyby doświadczenie fanów, ale Japończycy pokazali, jak przygoda działa na nowej platformie. Steam Deck może okazać się świetną opcją dla wielu graczy.

Capcom wciąż nie potwierdził, czy zamierza dalej rozwijać markę Devil May Cry, jednak możemy mieć pewność, że ostatnia produkcja z serii będzie dobrze działać na Steam Decku. Korporacja postanowiła zaprezentować, jak DMC 5 wygląda się na najnowszej platformie Valve.

Jak wiadomo korporacja opóźniła premierę Steam Decka, jednak deweloperzy posiadają już urządzenia i mogą testować swoje gry, by mieć pewność, że tytuły będą gotowe na przyszłoroczną premierę sprzętu.

Devil May Cry 5 ma nam zapewnić dynamiczną rozgrywkę i będzie to na pewno ciekawe doświadczenie biorąc pod uwagę, że aktualnie produkcja jest dostępna wyłącznie na stacjonarnych konsolach lub PC. Teraz jednak zainteresowani zagrają w DMC 5 w niemal każdym miejscu. Będzie to na pewno ciekawe doświadczenie dla fanów, którzy będą mogli cały czas śrubować swoje wyniki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 Steam Deck