Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2021 11:28
Skyrim Anniversary Edition z pierwszym patchem
578V

Skyrim Anniversary Edition z pierwszym patchem. Bethesda usuwa znaczące błędy

Rocznicowe wydanie Skyrima nie jest pozbawione błędów. Bethesda wydała już pierwszą aktualizację do Skyrim Anniversary Edition i deweloperzy zajęli się najnowszymi bugami. Znamy pełną listę usprawnień.

Skyrim Anniversary Edition zadebiutował na rynku w listopadzie, ale produkcja nie oferuje nowej jakości oprawy. Twórcy zajęli się między innymi przyspieszeniem rozgrywki na PlayStation 5, ale zarazem zaoferowali nowe dodatki.

Gra ma już 10 lat, jednak nawet w tej sytuacji w najnowszym wydaniu pojawiło się kilka błędów, z którymi zmierzyła się Bethesda. Deweloperzy szybko zareagowali i usunęli następujące bugi:

  • Naprawiono problem uniemożliwiający prawidłowe otwieranie niektórych drzwi w Rielle.
  • Naprawiono problem, w wyniku którego rosyjskie i polskie notatki nie wyświetlały tekstu prawidłowo.
  • Naprawiono problem, w wyniku którego niemieccy i francuscy gracze otrzymywali nieprawidłowy tekst menu podczas zdobywania poziomów.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że gracze doświadczali "czarnego ekranu" po uruchomieniu gry.

Wypuściliśmy pierwszą poprawkę do Edycji Rocznicowej, w której usunęliśmy część zgłaszanych przez was błędów, w tym wyświetlanie polskich czcionek w księgach oraz błąd "czarnego ekranu" podczas wczytywania gry.

Życzymy dalszych emocjonujących przygód!

#Skyrim10 #SkyrimPL

Skyrim Anniversary Edition to przynajmniej aktualnie najnowsze i ostateczne wydanie hitu Bethesdy, jednak trudno powiedzieć, co przyniesie przyszłość. Jak wiadomo tytuł trafił już na szereg platform, więc w przyszłości pewnie usłyszymy o nowych wersjach, które wykorzystają potencjał nowoczesnych platform.

Źródło: Twitter: bethesda_pl
https://store.steampowered.com/news/app/489830/view/3118175248912580054

Tagi: Bethesda Game Studios Bethesda Softworks The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition