Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2021 09:14
Moja znajoma Świnka Peppa vs Call of Duty, Battlefield i GTA - tutaj mógł być tylko jeden zwycięzca
2089V

Świnka Peppa zbiera lepsze oceny graczy od łącznie Call of Duty: Vanguard, Battlefield 2042 i trylogii GTA

Gracze z całego świata wyrażają swoje niezadowolenie z jakości lub zawartości Call of Duty: Vanguard, Battlefield 2042 i GTA The Trilogy The Definitive Edition. Jak się okazuje, trzy duże produkcje z segmentu AAA otrzymały łącznie gorsze noty od Moja znajoma Świnka Peppa.

Pod koniec 2021 roku nie brakuje na rynku mocnych gier z segmentu AAA, jednak wiele z produkcji nie oferuje oczekiwanej jakości lub po prostu fani liczyli na większą czy też inną zawartość. W rezultacie jesteśmy świadkami ciekawej sytuacji, ponieważ Moja znajoma Świnka Peppa cieszy się większym uznaniem od tytułów Rockstar, Activision oraz Electronic Arts.

Gra pozwalająca wcielić się w przyjaciela Świnki Peppy zbiera lepsze oceny graczy od łącznie Call of Duty: Vanguard, Battlefield 2042 i GTA The Trilogy The Definitive Edition.

Moja znajoma Świnka Peppa vs Call of Duty, Battlefield i GTA

Aktualnie Call of Duty: Vanguard (4.0), Battlefield 2042 (3.1) i GTA The Trilogy The Definitive Edition (0.9) otrzymały łączną ocenę na poziomie 8.0, a średnia not wystawionych Moja znajoma Świnka Peppa wynosi 8.5.

Nie możemy oczywiście porównywać budżetów oraz zasięgu poszczególnych IP, jednak w pewien sposób pokazuje to, że deweloperzy największych tytułów AAA zawiedli przynajmniej część swojej publiki.

Poznajcie nasze wrażenia z Moja znajoma Świnka Peppa.

Źródło: https://gamerant.com/peppa-pig-game-scores-higher-than-battlefield-call-of-duty-gta-trilogy/

Tagi: Moja Znajoma Świnka Peppa Outright Games Petoons Studio